Pakonsultuosime ir pasiūlysime jūsų poreikiams reikalingą įrangą
Susisiekite: +370 682 12228 | Email: info@vygema.lt

Servisas

Sužinokite kaip galime Jums padėti ir koks būdas galėtų būti tinkamiausias

Nuotolinė pagalba

Paprastai daugelyje atvejų problemą galima išspręsti nuotoliniu būdu. Tai reiškia skambučiu ar žinute mums, kuo išsamiau papasakojant apie susidariusią situaciją ar turimus klausimus. Dar geriau jei galite pasakyti klaidos kodą ar pranešimą, jei tokį matote savo įrenginio ekrane, tuomet problemą pašalinti galime dar greičiau. Automatinėje dažykloje dažnai įmanomas ir nuotolinis prisijungimas prie Jūsų įrangos, tuomet galime viską matyti tiesiogiai. Nesiseka dažyti ar nežinote kokius parametrus naudoti? Taip pat galite drąsiai skambinti – padėsime.

Remote-help
tools2

Techninė pagalba

Jei reikalingas įrenginio techninis aptarnavimas ar nepavyksta problemos išspręsti nuotoliniu būdu – galime atvykti pas jus ar savo įrenginį tiesiog atsiųskite mums. Nustatysime gedimą, suremontuosime, įvesime reikiamus parametrus ar pakeisime susidėvėjusias dalis jei tokių bus. Žinome, kad brangiausias yra laikas, tad visada stengiamės, kad Jūsų įranga dirbtų nepriekaištingai ir galėtumėte kuo greičiau tęsti savo darbą.

Atsarginės dalys

Visuomet turime pagrindines Gema įrenginių dalis Lietuvos sandėlyje. Galime pristatyti kurjeriu, dažniausiai, sekančią darbo dieną po užsakymo. Taip pat visada turime atsarginių dalių jei atvykstame pas jus konsultacijai ar techniniam aptarnavimui. Dalis galite užsisakyti el. paštu arba susisiekite su mumis telefonu.

IG07_injector
Gema, Inžektorius IG07

Naudingi patarimai

Žemiau pateikiame kelias nuorodas ir patarimus kaip rasti atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus

Detalių užsakymas

Norėdami tiksliai užsisakyti tai ko reikia naudokite detalių kodus. Juos galite rasti įrenginio instrukcijoje, paskutiniuose puslapiuose.

Problemos nustatymas

Daug greičiau ir aiškiau nustatysime gedimą ar problemą, jei pateiksite mums nuotraukas ar video kas nutiko ar rodoma ekrane.

Reikalinga instrukcija?

Daugelį instrukcijų anglų kalba galite rasti Gema puslapyje. Jei reikalinga instrukcija lietuvių ar kita kalba, susisiekite su mumis.

Filtrai dažymo kamerai

Turime platų filtrų pasirinkimą Lietuvos sandėlyje. Patarsime ir pasiūlysime Jums tinkamus filtrus arba užsakysime specialiai.

Klaustukas

Norite užsakyti dalis, spauskite čia