Polimerizacijos krosnys

Milteliniame dažyme dažniausiai naudojamos dėžės tipo arba tunelinės polimerizavimo krosnys.

Tunelinės polimerizacijos krosnys

Šio tipo krosnys yra tunelio formos ir yra ilgos. Gaminys keliauja tuneliu, kuriame vyksta miltelinių dažų polimerizacija. Tokios krosnys dažniausiai naudojamos automatinėse dažymo linijose.

Krosnies ilgis bei kaitinimo lygmenys yra parenkami pagal poreikį ir nustatomi atskirai. Krosnis veikia konvekcijos būdu. Viso proceso metu užtikrinama pastovi temperatūra, kuri svyruoja vos keliais laipsniais.

Susisiekite dabar >>

Tunelinė polimerizacijos krosnisTunelinė polimerizacijos krosnis 1Tunelinė polimerizacijos krosnis 2Tunelinė polimerizacijos krosnis 3Tunelinė polimerizacijos krosnis 4Tunelinė polimerizacijos krosnis 5Tunelinė polimerizacijos krosnis 6

 

Dėžės tipo polimerizacijos krosnys

Dažniausiai naudojamos su rankiniu milteliniu dažymu. Į krosnį detalės gali keliauti konvejeriu arba gali būti įvežamos specialiai tam pritaikytais vagonais.

Taip pat kaip ir tunelinės krosnys, šios veikia konvekcijos principu. Galingi ventiliatoriai krosnies viduje paskirsto karštį tolygiai per tam skirtas angas. Taip pat užtikrinama tolygi temperatūra, su vos kelių laipsnių paklaida.

Polimerizacijos krosnis 1Polimerizacijos krosnis 2Polimerizacijos krosnis

Taip pat gaminame ir projektuojame įvairių matmenų savos gamybos polimerizacijos krosnis.

Susisiekite dabar >>