Automatinės miltelinio dažymo linijos

Gema Switzerland GmbH automatinių dažymo linijų pavyzdžiai:

MagicCompact EquiFlow

MagicCompact EquiFlow

Technologiškas oro srauto paskirstymas

Oro srautas surenkantis dažymo miltelius sukoncentruotas ten kur jo labiausiai reikia – pradinėje ir galinėje dažymo kameros dalyje. Taip milteliniai dažai nepatenka į aplinką ir sudaromos dar geresnės sąlygos, pvz. rankinėms dažymo platformoms kurios stovi prie kameros.

Greitas spalvos pakeitimas

Elektrostatiškai nelaidžios kameroje naudojamos medžiagos ir automatiškai išsivalančios grindys padeda išvengti dažymo miltelių kaupimosi kameros viduje. Kamerai išvalyti pakanka vieno operatoriaus, kuris ją gali išvalyti net neįžengęs į vidų.

MagicCompact EquiFlowMagicCompact EquiFlowMagicCompact EquiFlow

 

EquiFlow technologija

Trys siurbimo erdvės tobulai subalansuoja oro srauto cirkuliaciją ir užtikrina, jog milteliniai dažai nepatektų į aplinką ir kamera dirbtų kuo tyliau.

MagicCompact EquiFlow

 

MagicCylinder II

MagicCompact EquiFlow

Naujos kartos spalvos keitimas

Naujos kartos MagicCylinder II turi plokščias grindis su dviem išmetimo kanalais, bei judančiomis sklendinėmis grindimis. Kol vyksta dažymas sklendės grindyse išlieka uždaros. Kameros grindyse integruoti įrenginiai, sukuria tolygų ir simetrišką miltelinių dažų nupūtimą nuo kameros grindų. Atliekant valymą kameros grindys atsidaro ir milteliai iš kameros visiškai pašalinami.

Kameros bazinės struktūros aukštis nuo žemės yra tik 700mm, todėl kamerą lengva pritaikyti tiek jau esančioje tiek naujoje dažykloje.

MagicCylinder IIMagicCylinder IIMagicCylinder II

 

MagicPlus

MagicCylinder II

Lanksti greito spalvos keitimo sistema lengvai integruojama ir pritaikoma įvairaus išdėstymo dažyklose. Dvi angos dažymo kameros grindyse sukuria tobulas dažymo sąlygas ištraukdamos iki 32000 m3/h.

 
Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite dabar >>