Apie mus

UAB „Vygema“ yra viena didžiausių miltelinio dažymo įrangos gamintojų bei tiekėjų Lietuvoje.

Turime apie 20 metų darbo patirtį, bei esame pastatę daugiau nei 200 dažyklų Lietuvoje ir už jos ribų. Visuomet siekiame aukščiausios kokybės bei užtikrinti, jog įranga dirbtų nepriekaištingai ir klientas niekada neliktų nusivylęs. To pasiekti galime pasiūlydami naujausias technologijas bei optimaliausius sprendimus, atitinkančius kiekvieno poreikius.

Atstovaujame Šveicarijos miltelinio dažymo įrangos gamintoją „Gema“. Tai lyderiaujanti pasaulyje miltelinio dažymo įrangos gamintoja, kuri pasižymi netik pačia aukščiausia kokybe bei naujausiomis technologijomis, bet taip pat ir Jūsų resursų (laiko, miltelių. dažymo broko) taupymu.

Mūsų įmonės veikla apima miltelinio dažymo procesui skirtos įrangos parinkimą bei sukomplektavimą nuo A iki Z. Tai gaminio paruošimas prieš dažymą, gaminio transportavimas, detalės dažymui reikalinga įranga, nudažyto gaminio polimerizavimas, kokybės tikrinimas. Galime suprojektuoti rankinę ar automatinę miltelinio dažymo liniją, taip pat pasiūlyti pavienius miltelinio dažymo procesui skirtus įrenginius bei sprendimus (atskirai: polimerzicajos krosnis, miltelinio dažymo kamera, konvejeris, transporteris, miltelinio dažymo įranga, gaminio paruošimo dažymui įranga ir t.t.). Taip pat atstovaujame „Ideal-line“ įrangą. Galime pasiūlyti itin aukštos kokybės bei įvairių tipų „Ideal-line“ polimerizacijos krosnis bei kitą su gaminio paruošimu susijusią įrangą.

Pasirinkę bendradarbiavimą su mumis, Jūs gausite ne tik laiko bei patirties užtikrintus sprendimus, bet taip pat užtikrintą bei patikimą įrangos aptarnavimą bei, pagalbą iškilus bet kokiems nesklandumams ar klausimams. Galime didžiuotis, jog mūsų klientai yra tokios Lietuvoje žinomos įmonės kaip: UAB „Stansefabrikken“, „Narbutas“ „Vienybė“, „Lanksti linija“, „Snaigė“, „Vytrolma“ ir kt.

Susisiekite dabar >>

Miltelinio dažymo įranga, gema, dažymo pistoletai, polimerizacijos krosnis, dažymo kamera,
Miltelinio, milteliniam, miltelinis, dažymo, dažymui, dažymas, įranga, miltelinis dažymas, polimerizavimo, polimerizavimas, curing,
krosnis, krosnys, pecius, konvejeris, konvejeriai, transporteriai, transporteris, powder, coating, Ideal line,
gema lietuva, gema lithuania, gema lietuvoje, atsarginės gema dalys, miltelinio dažymo linijos, miltelinio dažymo linija,
dažymo pistoletai,gema atstovybė, miltelinio dažymo aparatas